HABERLER

Orhan Hakalmaz 2024 çalışması

Orhan Hakalmaz 2024 çalışması 2005 yılında “Her Şeyin Farkındayım” isimli ikinci albümüyle sevenleriyle buluşan Orhan Ölmez, bu albümde yer alan “Bensiz Aşka Doyma” isimli şarkısını yepyeni bir düzenleme ve aranje ile 2024 yılının ilk günü sevenlerine sunuyor.

Devamını Oku

Timur Acımış, “Büklüm Büklüm”

Timur Acımış, “Büklüm Büklüm” 1998 yılında Adana Belediye Konservatuvarına giren ve uzun yıllar boyunca Adana'nın Sesi Musiki Derneği'nin bünyesinde yer alıp koristlik ve solistlik yapan Timur Acımış,

Devamını Oku

3. Mehmet Han’ın 600 Yıllık Şahsi Eşyası Bafra’da

3. Mehmet Han’ın 600 Yıllık Şahsi Eşyası Bafra’da Bafra’da 10 yıldır antikacılık yapan Bafraspor’un eski futbolcusu ve teknik adamlarından olan Hayrullah Yılmaz ile Bafra’da eline geçen antika eserler üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.

Devamını Oku

Ömür Gedik Yeni albümü seni gidi vurdumduymaz

Ömür Gedik Yeni albümü seni gidi vurdumduymaz “Seni Gidi Vurdumduymaz kadınların ezilmediği dünya hayalimle örtüşen bir şarkı”

Devamını Oku

Yeşim Salkım’dan Arabesk Çıkış!

Yeşim Salkım’dan Arabesk Çıkış! Bugüne kadar yayınladığı pop müzik türündeki şarkılarıyla sevilen sanatçı Yeşim Salkım, bu kez arabesk çıkışı yapıyor.

Devamını Oku

SERDAR SUSUZ İLK TEKLİ İLK AŞKA

SERDAR SUSUZ İLK TEKLİ İLK AŞKA Müzik dünyasına “Öyle mi” isimli tekli şarkısıyla merhaba diyen Serdar Susuz, hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürümeye başladı.

Devamını Oku

DERYA ULUĞ "ŞANSİM OLSUN"

DERYA ULUĞ Türk pop müziğinin yıldız ismi Derya Uluğ, geçtiğimiz Temmuz ayında yayınlanan 'Nefes' albümünün üçüncü klibini 'Şansım Olsun'a çekti.

Devamını Oku

DEMET AKBAĞ YİNE TEKRARI OLMAYAN ÖZEL BİR GÖSTERİYE İMZA ATTI

DEMET AKBAĞ YİNE TEKRARI OLMAYAN ÖZEL BİR GÖSTERİYE İMZA ATTI BKM Organizasyonu ile, bu yıl Maximum Kart ana sponsorluğunda 6. kez düzenlenen İstanbul Komedi Festivali, önceki akşam İş Sanat’ta, tiyatro ve sinema dünyasının en başarılı isimlerinden Demet Akbağ’ı ağırladı.

Devamını Oku

Bizim çocuklar Almanya biletini lider olarak aldı

Bizim çocuklar Almanya biletini lider olarak aldı A Milli Takım, EURO 2024 Elemeleri D Grubu son maçında Galler ile kozlarını paylaştı.

Devamını Oku

Funda Bozkurt’un Yepyeni Şarkısı “Hadi Bırak” Yayında!

Funda Bozkurt’un Yepyeni Şarkısı “Hadi Bırak” Yayında! Funda Bozkurt'un , “Hadi Bırak” isimli yepyeni şarkısı Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Devamını Oku

Elif Buse Doğan Arabesk Projesi: Geleneksel Arabesk, Yeni Bir Ruhla Diriliyor!

Elif Buse Doğan Arabesk Projesi: Geleneksel Arabesk, Yeni Bir Ruhla Diriliyor! Türkiye'nin müzik sahnesine taze bir nefes getiren yetenekli sanatçı Elif Buse Doğan, arabesk müziği yeni bir boyuta taşıyan özgün bir projeye imza atıyor.

Devamını Oku

Dünya ikinci sporcularımız çiçeklerle karşılandı

Dünya ikinci sporcularımız çiçeklerle karşılandı Trampolin Cimnastik Gençler Dünya Şampiyonası’nda gümüş madalya kazanan milli sporcular Samsunlu Tuba Bade Şahin ve Çankırılı Ada Kanat’ı, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah Dereci Çarşamba Havalimanı’nda karşılayarak tebrik etti

Devamını Oku

Mustafa Sandal "Gel Bana"

Mustafa Sandal Mustafa Sandal "Gel Bana"

Devamını Oku

Gökhan Türkmen,

Gökhan Türkmen, Gökhan Türkmen,

Devamını Oku

Göksel'in Yeni Şarkısı

Göksel'in Yeni Şarkısı Göksel'in Yeni Şarkısı: Bu Da Geçecek

Devamını Oku

Zeynep Casalini

Zeynep Casalini Zeynep Casalini

Devamını Oku