Ramazan ŞAKAR (bursa) ,   GÜZEL MEMLEKETİM BAFRA'YA VE KÖYLERİNE SELAM OLSUN... BİR SİVASLI UĞRUNA TÜRKÜSÜ İSTİYORUM SİZLERE VE MEMLEKETİME GELSİN. ...          |           serap serdar uyar (samsun) ,   Şu an evimizde sizleri dinliyoruz. Sevgili babamız İsa KURNAZ ve diğer hocalarımızın ağzına ve yüreğine sağlık. Hayırlı Ramazanlar. Serdar&Serap&Ayşen Duru UYAR...          |           serkan İNCE (Isparta) ,   Selam iyi yayınlar sizleri internet üzerinden Isparta dan dinlemekteyim,Haluk levent ten güzel bir parça çalarsanız sevinirim,Bafradaki arkadaşlarım sinan ve murat beyler için istiyorum teşekkür ederim .sizleri her zaman dinliyorum...          |           sertaç yanmaz (SAMSUN) ,   Ercan Demirel Feat musa - Yol veririm Şarkısını çalarsanız seviniriz. Tşekkürler.....          |           sertaç yanmaz (bafra) ,   https://www.youtube.com/watch?v=WtJVKRbniBI ercan demirel feat musa - yol veririm şarkısını çalarmısnız bekliyoru
29 Mayıs 2020 Cuma   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

GÜNTAÇ ÖZDEMİR “ÖYLE DEMEK İSTEMEDİM”

 

Güntaç Özdemir, “ÖYLE DEMEK İSTEMEDİM” isimli yeni single’ı ile 10 Mayıs’ta müzikseverlerin karşısına çıktı!

...

Sözü ve müziği sanatçıya ait “ÖYLE DEMEK İSTEMEDİM” şarkısının düzenlemesini ise Güntaç Özdemir ve Görkem Yenilmez birlikte üstlendi.

Yönetmen koltuğuna Umut Evirgen’in oturduğu video klipte Güntaç Özdemir’e, Selin Şekerci, Ekin Türkmen, Seda Akman ve Muhsin Akgün gibi ünlü isimler eşlik etti. Görüntü yönetmeliğini ise Veli Kuzlu yaptı.

Güntaç Özdemir, eğitimini Ankara’da Charles De Gaulle Lisesi ve Bilkent Üniversitesi İletişim Tasarım bölümünde tamamladıktan sonra 2009 senesinde Amerika’ya taşındı. Bir sene Amerika’da yaşadıktan sonra İstanbul’a yerleşti. İstanbul SAE Institute’da Ses Mühendisliği eğitimi gördükten sonra 2012 yılında “Benimle Yan” albümünü çıkardı. 

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok yerde sahne alan Güntaç Özdemir reklam ve dizi müzikleriyle de fazlasıyla içli dışlı olduktan sonra, 2016 yılında Sertaç Özgümüş ile Kaydedenler Kulübü’nü kurdu. Ürettikleri birçok jingle’ın yanında, Ay Yapım imzası taşıyan “Şahsiyet” dizisinin müzikleriyle “en iyi dizi müziği” dalında Altın Kelebek ödüllerinde finale kaldı. 

İstanbul’un gözde mekanlarında da sahne alan Güntaç Özdemir; sahne deneyimi, yüksek enerjisi ve edebiyatla müziği buluşturan yönüyle pop, jazz, rock, soul gibi türleri harmanlayarak kendi müziğini oluşturuyor.

 
Tarih       : 13 Mayıs 2019
 
 
 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2014